KAM NA FIBROIGRE? V NOVO GORICO!

Dan fibromialgije 12. maj in 18. rojstni dan društva bomo letos praznovali malo drugače. Odpravili se bomo v mesto naše najmlajše skupine, katera je do sedaj delovala v okviru skupine za samopomoč Koper, v Novo Gorico. Skupina v Novi Gorici je pričela s svojimi aktivnostmi v septembru 2022 in do danes podvojila svoje člane. Novogoriška skupina si je nadela ime Soča, po reki Soča. Njeni člani pridno pripravljajo prostor, rekvizite in spremljajoče zadeve  Fibroiger. Verjamem, da se bomo imeli super. Za predigro je poskrbela posavska skupina za samopomoč s treningom možganov. Tisti, ki se niste uspeli udeležiti delavnice, nič hudega. Skupina Soča bo imela pripravljenih več miselnih iger za treniranje našega spomina in koncentracije. Skupina, ki bo uspela osvojiti največ točk, bo prejemnica prehodnega pokala FIBROIGRE – spomin in koncentracija – počasi, a zanesljivo.

Iz Ljubljane bo organiziran avtobusni prevoz. Prva postaja bo na glavni avtobusni postaji v Ljubljani box 32, naslednja postaja Dolgi most in naslednje postaje bomo določili po prijavah članov.

Prijave sprejemamo do 10. maja 2022. Izpolnjeno prijavnico pošljite na info@drustvo-fm.si

PRIJAVNICA

Back To Top